Hospodář – nakoukni mu pod pokličku

Hospodář kraje je součástí výkonného týmu a má před sebou spoustu výzev a možností. Aktuálně tuto pozici zastává David a hledá k sobě parťáka.

Hospodář zajišťuje procesy související s hospodařením (systém jak se stane, že se mi proplatí doklad, jak se pošlou peníze rádcákům apod.), sestavuje rozpočet, hlídá jeho čerpání, komunikuje s účetní, nastavuje systém dotací a dbá na jeho průběh, pomáhá s žádostmi a vyúčtováním grantů, pomáhá s inventarizací apod. Hospodář nebude dělat i účetnictví, na to máme Maru a dělá to víc než dobře. Zároveň je všem k krajské rady k ruce asistentka, která pomáhá s administrativou.

Rádi bychom našli někoho, kdo Davida v jeho práci podpoří. Chceme někoho, kdo se stane členem týmu a bude ho bavit vymýšlet, jak dělat hospodaření lépe a efektivně a zároveň to dělat. :)

Pokud by vás tato oblast zajímala, dejte mi vědět na karamela@skaut.cz

Karamela