Přijď na 30. seminář ELŠ diskutovat se známými osobnostmi na téma demokracie

Pozvání na jubilejní ročník pražského semináře Ekumenické lesní školy přijali mimo jiné ústavní právník Jan Kysela, dokumentaristka Olga Malířová Špátová, literární historik Martin C. Putna nebo pedagog a publicista Jiří Zajíc – Edy. Těšit se můžeš na debaty s uznávanými odborníky, setkání s osobnostmi českého skautingu i na doprovodný program. 30. ročník semináře by sis zkrátka neměl nechat ujít!

Kdy: víkend 10.-12. ledna 2020
Kde: Městská knihovna v Praze a Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy
Více informací a registrace:
https://els.skauting.cz/seminar/

Seminář se koná pod záštitou Skautského institutu a Městské knihovny v Praze. Program a více informací najdeš na webu Ekumenické lesní školy. Když se přes jednoduchý formulář zaregistruješ jako účastník, neuniknou ti žádné novinky a své místo na semináři budeš mít jisté. V případě zájmu ti zajistíme přespání na celý víkend.

Prostory Městské knihovny na Mariánském náměstí jsou s novodobou historií Junáka úzce spojené. Právě tady se totiž 2. prosince 1989 sešlo víc než tisíc skautů a skautek, aby potřetí obnovili činnost. Oslav s námi 30 let semináře i 30 let života v demokratické společnosti. A vezmi s sebou také kamarády a známé.

Těšíme se na tebe!

Podobné články:

Vyúčtování grantů MHMP za rok 2019

Vyúčtování grantů se provádí na elektronickém formuláři formátu .ZFO ke stažení jsou na odkazu Vyúčtovaní grantů 2019 Poslední aktualizace formuláře je momentálně z 7.11. 2019, raději tedy uvádíme odkaz přímo na web Magistrátu, abyste používali v danou chvíli poslední verzi. Pozor – při odevzdávání do sběrného systému je nutné dodržet pravidlo 1 číslo projektu = 1 samostatný soubor…

Hledáme předsedu kraje

Na sněm zatím nejsou kandidáti na předsedu kraje. Snažili jsme se za sebe nástupce najít, bohužel se nám to nepodařilo a potřebujeme tvoji pomoc.  Zamysli se, zda to nechceš dělat ty, případně zda neznáš někoho, kdo by se na kraj hodil (na jakoukoli pozici). Zásadní je nyní najít možného předsedu, ale hledáme i jeho tým…

Milý kraji Praho, aneb pár slov od končícího vedení

Pravděpodobně tušíš, že se blíží krajský sněm a asi jsi už zaslechl, že současné vedení a volení členové (zpravodajové) většinově nepokračují a hledá se vedení nové. Neb víme, jaký šum vzniká při přenosu informací, rádi bychom ujasnili několik oblastí… 1) Co znamená, že současná rada většinově končí?  Nyní má rada asi 20 lidí, z toho půlku…