Promítání filmu Skauti bez lilie v Kralupech nad Vltavou

Nestihl jsi pomítání filmu Skauti bez lilie na Staromáku? Přijeď se na to podívat na velkém plátně do kina v Kralupech nad vltavou.

Zahájení akce proběhne v 18:00 (vlak v 17:05 z Masarykova nádraží) před budovou KaSS Vltava (https://mapy.cz/s/20shM).
Skautské středisko Střelka uvítá účastníky akce slavnostním nástupem v krojích. Během akce bude také možné prohlédnout putovní výstavu “Zkušenost totality” a zúčastnit se besedy s pamětníky.
Dále se všichni skauti a jimi pozvaní sejdou u ohně, kde pro ně bude připraven i další doprovodný program.

FB událost

Podobné články:

Žižkovský jarní kilometr s legendou českého skautingu

Kolik příležitostí se nám naskýtá, abychom se po zajímavých místech pražského Žižkova mohli projít ve společnosti tak zaníceného místního patriota a pamětníka, jakým je nestarší český skaut Eduard Marek, známý i pod přezdívkou Hroznýš? Taková ojedinělá akce – poznávací vycházka Žižkovský jarní kilometr s legendou českého skautingu – se uskuteční v sobotu 18. května od 11 hodin. Výjimečnost vycházky je i…

Debata o budoucnosti našeho kraje

Přijďte diskutovat o budoucnosti našeho kraje 15. 5. 2019 od 18:00 ve velké zasedačce na ústředí (Senovážné náměstí 24, 4. patro). Společně se podíváme na fungování kraje v následujících otázkách: Co má být jeho smyslem, hlavní náplní činnosti – má jen zaštiťovat nutné minimum (např. dotace a granty, registraci), nebo jeho posláním má být něco většího? Jaké mají být…

Seminář pro Pražské výchovné zpravodaje

SEMINÁŘ PRO PRAŽSKÉ VÝCHOVNÉ ZPRAVODAJE BYL PRO VELMI MALÝ ZÁJEM ZRUŠEN.   V sobotu 13. dubna 2019 se bude konat seminář pro Pražské výchovné zpravodaje. Jde o seminář z projektu pro Podporu výchovných zpravodajů. Plánujeme ho v čase od 13:00 do 17:30 v areálu Na Křížku – Pitterova 3, Praha 3 pro cca 30 účastníků. Seminář je určen pro…