Registrace se blíží – přijďte na seminář!

Čeká Tě registrace, ale nevíš, jak na SkautIs?
Potřebuješ propojit účet? Registrovat členy ve svém oddíle?
Vytvořit novou registrační kategorii?
Nepiš na podporu, PŘIJĎ NA SEMINÁŘ!
Metodický seminář proběhne 7. ledna 2020 18:00-20:00 hod v Praze, ve 2. patře Skautského Institutu v Kreativním centru a je určený pro všechny, kteří se chtějí seznámit s registrací přes SkautIs nebo si před registrací práci se SkautIsem osvěžit.
Přednášející: Dave.
Program:
1. Vytvoření nové osoby
1.1. propojení účtu ve skauISu
2. Převzetí registrace (u střediska – založení nové registrační kategorie)
3. Registrace osob – vypořádání nedostatků, chyb atp…
4. Dvoufázové ověření, jak si ho aktivovat a kde vygenerovat záložní kódy. K čemu jsou záložní kódy.
Pokud bude čas:
5. Táborová hlášenka
6. E-přihlášky do oddílu (nová možnost skautISu)

Přihlašovat se nikam nemusíte, ale počet míst je omezený!
Seminář je ZDARMA, občerstvení na baru Institutu.
Pod záštitou PRJ pořádá tým budoucích instruktorů z MIŠi

Podobné články:

Předsněmová diskuze kraje Praha

Buď připraven na krajský sněm! Sněm kraje Praha proběhne 26. 1. 2020 Jsi delegátem tohoto sněmu? Nenechávej rozhodování o důležitých tématech, týkajících se nejen pražského skautingu na poslední chvíli. Přijď 16. 1. 2020 v 19:00 do Skautského institutu. Setkáš se tam s dalšími delegáty a společně prodiskutujeme některá témata, která se na sněmu budou řešit. Pročti si témata celostátní předsněmové diskuze…

25. skautský společenský večera Prahy 2

Přijměte pozvání na 25. skautský společenský večer (Skautský plesPrahy 2). Skautský ples, který přeje tanci! Letos mimořádně ve větších prostorách KD Ládví. Podrobné informace najdeš na stránkách plesu: https://www.skautske-tancovani.cz/ples/ Prodej vstupenek na: http://skautske-tancovani.cz/ples/vstupenky/

Rozvoz Betlémského světla historickou tramvají

I v letošním roce ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy rozvážíme Betlémské světlo historickou tramvají. Speciálně vyzdobená historická tramvaj s vlečňákem bude jezdit v sobotu 21.12.2019 Trasa a předpokládaný časový harmonogram jízdy: 13.00 trasa 1: Výstaviště Holešovice – Strossmayerovo náměstí – Náměstí Republiky – Václavské náměstí – Karlovo náměstí – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Flora…