Registrace se blíží – přijďte na seminář!

Čeká Tě registrace, ale nevíš, jak na SkautIs?
Potřebuješ propojit účet? Registrovat členy ve svém oddíle?
Vytvořit novou registrační kategorii?
Nepiš na podporu, PŘIJĎ NA SEMINÁŘ!
Metodický seminář proběhne 7. ledna 2020 18:00-20:00 hod v Praze, ve 2. patře Skautského Institutu v Kreativním centru a je určený pro všechny, kteří se chtějí seznámit s registrací přes SkautIs nebo si před registrací práci se SkautIsem osvěžit.
Přednášející: Dave.
Program:
1. Vytvoření nové osoby
1.1. propojení účtu ve skauISu
2. Převzetí registrace (u střediska – založení nové registrační kategorie)
3. Registrace osob – vypořádání nedostatků, chyb atp…
4. Dvoufázové ověření, jak si ho aktivovat a kde vygenerovat záložní kódy. K čemu jsou záložní kódy.
Pokud bude čas:
5. Táborová hlášenka
6. E-přihlášky do oddílu (nová možnost skautISu)

Přihlašovat se nikam nemusíte, ale počet míst je omezený!
Seminář je ZDARMA, občerstvení na baru Institutu.
Pod záštitou PRJ pořádá tým budoucích instruktorů z MIŠi

Podobné články:

30 let svobodného skautingu.

Po 17. listopadu nás čeká ještě jedno, vyloženě skautské sametové výročí. Před 30 lety totiž skauti nelenili a hned dva týdny po revoluci obnovili svou organizaci. 2. prosince 2019 = 30 let skautské svobody! Přečtěte si, jak se můžete zapojit. Oslavy v Praze 11:00 Mše svatá ke 30 letům svobodného skautingu Mše bude sloužena jako poděkování za svobodu a za…

Žižkovský jarní kilometr s legendou českého skautingu

Kolik příležitostí se nám naskýtá, abychom se po zajímavých místech pražského Žižkova mohli projít ve společnosti tak zaníceného místního patriota a pamětníka, jakým je nestarší český skaut Eduard Marek, známý i pod přezdívkou Hroznýš? Taková ojedinělá akce – poznávací vycházka Žižkovský jarní kilometr s legendou českého skautingu – se uskuteční v sobotu 18. května od 11 hodin. Výjimečnost vycházky je i…

Debata o budoucnosti našeho kraje

Přijďte diskutovat o budoucnosti našeho kraje 15. 5. 2019 od 18:00 ve velké zasedačce na ústředí (Senovážné náměstí 24, 4. patro). Společně se podíváme na fungování kraje v následujících otázkách: Co má být jeho smyslem, hlavní náplní činnosti – má jen zaštiťovat nutné minimum (např. dotace a granty, registraci), nebo jeho posláním má být něco většího? Jaké mají být…