Rotoped (střediskové minimum) spustil přihlašování!

Na pražské střediskové minimum se můžete přihlásit přes stránku rotoped.skauting.cz !

Programy budou hlavně o vedení střediska. Zmapujeme, co všechno se střediskem a jeho řízením souvisí. Rádi bychom s vámi sdíleli zkušenosti a hledali konkrétní praktická řešení, jak všechno zvládnout. Pokud tě vedení střediska zajímá, je kurz přesně pro tebe. Neznamená to, že musíš středisko aktuálně vést, nebo o jeho vedení uvažovat. Kurz se jistě hodí i zástupcům, nebo komukoli, kdo chce vidět pod střediskovou pokličku.

Nebojte se přihlásit i s někým z vašeho týmu, aby se vám případné změny lépe zaváděly a úkoly snáze plnily.

První vlna přihlašování bude pro účastníky, kteří jsou aktivní v kraji Praha. Výhodu vidíme v možnosti řešit některá specifická témata (granty MHMP, přeplněnost oddílů) a dobrou zkušenost s tímto modelem z pilotního kurzu v Libereckém kraji. Výhody považujeme za převažující, byť vidíme i drobné nevýhody (ztrátu pestrosti apod.). Pokud se kurz naplní, nebudeme registraci otvírat mimo kraj.

Na kraji pořádáme ještě lesní školu Plšík. Je celorepubliková a hodí se pro ty, co chtějí strávit více času seberozvojem a méně s konkrétními úkoly kolem vedení střediska :). Více najdete na plsik.skauting.cz