Seminář pro revizní komise Praha

Konec přihlašování na Seminář pro revizní komise, pořádaný v Praze se blíží. Konečný termín je 15.1.2019

Vlastní kurs bude 8.2.2020 ve vnitřní Praze (nejspíš Praha 2). Tento celodenní kurs bude o povinnostech revizní komise, ale i o tom co organizace Junák nabízí jako podporu. Součástí kurzu jsou samozřejmě praktické ukázky, sdílená dobrá praxe i ukázky vzorů a šablon. vše pro usnadnění funkce revizora

Lektorský tým vede Jana Godarová (Ellie) a moc se na vás těší.

Podrobnější informace o programu, podpůrné materiály a i přesné určení místa, kde seminář proběhne získáte po přihlášení.

Přihlásit na seminář se můžete do 15.1. ve skautIS ve Vzdělávacích akcích (Další vzdělávací akce pro rok 2020), tedy na adrese: https://is.skaut.cz/Junak/Events/Education/Educations.aspx.

Za organizátory zdraví a děkuje za zájem

Juan

Podobné články:

Vyúčtování grantů MHMP za rok 2019

Vyúčtování grantů se provádí na elektronickém formuláři formátu .ZFO ke stažení jsou na odkazu Vyúčtovaní grantů 2019 Poslední aktualizace formuláře je momentálně z 7.11. 2019, raději tedy uvádíme odkaz přímo na web Magistrátu, abyste používali v danou chvíli poslední verzi. Pozor – při odevzdávání do sběrného systému je nutné dodržet pravidlo 1 číslo projektu = 1 samostatný soubor…

Hledáme předsedu kraje

Na sněm zatím nejsou kandidáti na předsedu kraje. Snažili jsme se za sebe nástupce najít, bohužel se nám to nepodařilo a potřebujeme tvoji pomoc.  Zamysli se, zda to nechceš dělat ty, případně zda neznáš někoho, kdo by se na kraj hodil (na jakoukoli pozici). Zásadní je nyní najít možného předsedu, ale hledáme i jeho tým…

Milý kraji Praho, aneb pár slov od končícího vedení

Pravděpodobně tušíš, že se blíží krajský sněm a asi jsi už zaslechl, že současné vedení a volení členové (zpravodajové) většinově nepokračují a hledá se vedení nové. Neb víme, jaký šum vzniká při přenosu informací, rádi bychom ujasnili několik oblastí… 1) Co znamená, že současná rada většinově končí?  Nyní má rada asi 20 lidí, z toho půlku…