Bratr Hroznýš slaví 102.narozeniny!

Na snímku je spolu se současným předsedou okresu Prahy 2 br. Slimákem a bývalým předsedou ORJ a duchovním zpravodajem okresu br. Minewakanem.

Podobné články:

Seminář pro Pražské výchovné zpravodaje

V sobotu 13. dubna 2019 se bude konat Seminář pro Pražské výchovné zpravodaje. Jde o seminář z projektu pro Podporu výchovných zpravodajů – https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4015-pojdme-posilit-sit-vychovnych-zpravodaju?autologin=1 Plánujeme ho v čase od 13:00 do 17:30 v areálu Na Křížku – Pitterova 3, Praha 3 pro cca 30 účastníků. Seminář je určen pro stávající výchovné zpravodaje středisek, pro jejich střediskové vůdce, pro ty,…

EPY DE MYE se blíží! Přijď na koncert folkrockové kapely v rámci celostátní skautské akce Trignis 2019

EPY DE MYE je česká folková a folkrocková kapela (a její členové jsou převážně skauti). Ve své desce KOTLINA kapela zhudebňuje silné příběhy legionářů, odbojářů, výsadkářů, komunistických obětí, nezdolných idealistů, statečných obyčejných lidí, ale také těch, kteří tíhu doby neunesli a zradili. Přijďte si poslechnout silné texty a skvělou hudbu. Koncert proběhne v rámci celostátního vzdělávacího setkání Trignis 2019  o víkendu 1. až…

50. ročník Zimního přechodu Brd

Za tři týdny, 26. ledna 2019, nás čeká již padesátý ročník tradičního Zimního přechodu Brd. A jak vlastně tato akce vznikla? V roce 1969 uspořádali tuto akci poprvé skauti jako nenásilný protest proti okupaci v roce 1968. Od té doby se Zimní přechod Brd koná pravidelně každý rok, za doby komunismu pod hlavičkou TOM (turistických oddílů mládeže).…