Granty MHMP – nový formulář

Formulář na granty se změnil, byl opraven výpočet průměrné dotace u akcí a táborů. Do těď počítal s automaticky vypočítanými osobodny (podle zadaného datu a počtu účastníků). Aktuálně by měl počítat s reálnými osobodny, které jste zadali.

Další věcí, kde se na formulář nelze spolehnout (a to ani nyní), je kontrolní výpočet zadaných částek dotace u akcí. Pokud postupně zadáváte akce a kolik jste dotovali, tak formulář dole částku sčítá. Sčítá ale pouze do doby, než dosáhne maximální částky, tedy přidělené. Pak už se částka nemění. Je tedy možné, že do jednotlivých kolonek u akcí napíšete víc, než můžete dotovat.

U tohoto aktualizovaného lze jen akce vyúčtovat v jednom formuláři, ostatní (klubovny, tábory..) musí být každý na jiném. Dále formulář hlásí chybu, ale není jasné kde a nejde odevzdat. Všechny chyby řešíme s magistrátem.

Číslo smlouvy je DOT/64/02/005656/2017.

Ke stažení je zde.