Aktualizováno: Granty MHMP – nový formulář

Formulář na granty se změnil, byl opraven výpočet průměrné dotace u akcí a táborů. Do těď počítal s automaticky vypočítanými osobodny (podle zadaného datu a počtu účastníků). Aktuálně by měl počítat s reálnými osobodny, které jste zadali.

Další věcí, kde se na formulář nelze spolehnout (a to ani nyní), je kontrolní výpočet zadaných částek dotace u akcí. Pokud postupně zadáváte akce a kolik jste dotovali, tak formulář dole částku sčítá. Sčítá ale pouze do doby, než dosáhne maximální částky, tedy přidělené. Pak už se částka nemění. Je tedy možné, že do jednotlivých kolonek u akcí napíšete víc, než můžete dotovat.

U tohoto formuláře je nutné vyplnit každý projekt zvlášť. Akce vyúčtovat v jednom formuláři, ostatní (klubovny, tábory..) musí být každý na jiném. Je to záměr a v dalších letech to bude doplněno do pravidel. Letos lze vyúčtování odevzdat i ve starším formuláři všechno najednou.

Dále formulář hlásí chybu, ale není jasné kde a nejde odevzdat. Všechny chyby řešíme s magistrátem.  Formulář by měl jít zkontrolovat i odevzdat. Oboje můžete vyzkoušet, my budeme všechny formuláře odevzdávat před vytištěním.

Číslo smlouvy je DOT/64/02/005656/2017.

Ke stažení je zde.

Více formulářů nelze nahrát do tradičního sběrného systému. Nahrajte prosím vaše formuláře do složky na google disku označené číslem vašeho střediska. Do tabulky ve složce zaneste odevzdání. Pokud jste nahráli soubor do sběrného systému, můžete ho nahrát i na google disk, v pondělí budou formuláře ze systému přehrány.

Jako poslední platnou variantu bereme tu umístěnou na google disku a tu budeme odevzdávat na MHMP.

Problémy s letošním vyúčtováním nás mrzí, ale bohužel většině nešlo zabránit.

Podobné články:

Vyúčtování grantů MHMP za rok 2018

Vyúčtování grantů se provádí na elektronickém formuláři formátu .ZFO Ke stažení na odkazu Vyúčtovaní grantů 2018 Poslední aktualizace formuláře je momentálně z 14.12. 2018, raději tedy uvádíme odkaz přímo na web Magistrátu, abyste používali v danou chvíli poslední verzi. Pozor – při odevzdávání do sběrného systému je nutné dodržet pravidlo 1 číslo projektu = 1 samostatný soubor  .ZFO. Sběrný…

Granty MHMP pro rok 2019

Vyhlášené programy pokrývají všechny obvyklé oblasti tj. klubovny, tábory, akce pro veřejnost v Praze a víkendové výpravy: Prostorové a materiální zajištění činnosti s dětmi a mládeží ve volném čase Prázdninová činnost s dětmi a mládeží (II/a, II/b)  Akce ve volném čase pro děti a mládež na území hl. m. Prahy Krátkodobé akce pro děti a mládež mimo území…

Hlášenky táborů pro MHMP

Vedoucím středisek a vedoucím táborů nezapomeňte, prosím, že kromě skautské hlášenky táborů, jejíž termín schválení střediskem byl do 5.6 2018, je nutné ještě odeslat hlášení na Magistrát (tedy v případě, že jste na tábor obdrželi grant Magistrátu) – pozor nestačí jen vyplnit, je nutné i odeslat. Hlášenka se odesílá přímo ze skautisu: Akce/Tábory/Upřesnění pro MHMP Většina údajů…