Předprázdninové setkání Bálintovské skupiny

Předprázdninové setkání Bálintovské skupiny proběhne ve středu 1. června, od 19 hodin, opět ve Skautském institutu na Staroměstkém náměstí v Praze. Tábory se blíží… Máte už všeho nad hlavu a přemýšlíte, jak řešit problémy, které se objevují? Přijďte si vyzkoušet tuto skupinovou metodu řešení problémů. Večerem nás opět provede supervizor Jirka Kučera – Smíšek.

Další informace o supervizi najdete také na našich stránkách. http://spv.skau­ting.cz/…a-supervize/

Těšíme se na setkání. Za Poradenství odboru Skauting pro všechny Marie Podvalová – Knedla

Podobné články:

Seminář pro Pražské výchovné zpravodaje

SEMINÁŘ PRO PRAŽSKÉ VÝCHOVNÉ ZPRAVODAJE BYL PRO VELMI MALÝ ZÁJEM ZRUŠEN.   V sobotu 13. dubna 2019 se bude konat seminář pro Pražské výchovné zpravodaje. Jde o seminář z projektu pro Podporu výchovných zpravodajů. Plánujeme ho v čase od 13:00 do 17:30 v areálu Na Křížku – Pitterova 3, Praha 3 pro cca 30 účastníků. Seminář je určen pro…

Bratr Hroznýš slaví 102. narozeniny!

Nejstarší žijící aktivní skaut a čestný předseda okresní rady Junáka v Praze 2 Eduard Marek – Hroznýš se v neděli 17. března 2019 dožije neuvěřitelných sto dvou let! I ve svém věku je stále aktivním člověkem a skautem. Na slavnostní shromáždění v rámci březnové okresní rady Junáka Prahy 2 dorazil v úterý 5. března sám tramvají ze schůze Klubu přátel Žižkova,…

EPY DE MYE se blíží! Přijď na koncert folkrockové kapely v rámci celostátní skautské akce Trignis 2019

EPY DE MYE je česká folková a folkrocková kapela (a její členové jsou převážně skauti). Ve své desce KOTLINA kapela zhudebňuje silné příběhy legionářů, odbojářů, výsadkářů, komunistických obětí, nezdolných idealistů, statečných obyčejných lidí, ale také těch, kteří tíhu doby neunesli a zradili. Přijďte si poslechnout silné texty a skvělou hudbu. Koncert proběhne v rámci celostátního vzdělávacího setkání Trignis 2019  o víkendu 1. až…