Předprázdninové setkání Bálintovské skupiny

Předprázdninové setkání Bálintovské skupiny proběhne ve středu 1. června, od 19 hodin, opět ve Skautském institutu na Staroměstkém náměstí v Praze. Tábory se blíží… Máte už všeho nad hlavu a přemýšlíte, jak řešit problémy, které se objevují? Přijďte si vyzkoušet tuto skupinovou metodu řešení problémů. Večerem nás opět provede supervizor Jirka Kučera – Smíšek.

Další informace o supervizi najdete také na našich stránkách. http://spv.skau­ting.cz/…a-supervize/

Těšíme se na setkání. Za Poradenství odboru Skauting pro všechny Marie Podvalová – Knedla

Podobné články:

EPY DE MYE se blíží! Přijď na koncert folkrockové kapely v rámci celostátní skautské akce Trignis 2019

EPY DE MYE je česká folková a folkrocková kapela (a její členové jsou převážně skauti). Ve své desce KOTLINA kapela zhudebňuje silné příběhy legionářů, odbojářů, výsadkářů, komunistických obětí, nezdolných idealistů, statečných obyčejných lidí, ale také těch, kteří tíhu doby neunesli a zradili. Přijďte si poslechnout silné texty a skvělou hudbu. Koncert proběhne v rámci celostátního vzdělávacího setkání Trignis 2019  o víkendu 1. až…

50. ročník Zimního přechodu Brd

Za tři týdny, 26. ledna 2019, nás čeká již padesátý ročník tradičního Zimního přechodu Brd. A jak vlastně tato akce vznikla? V roce 1969 uspořádali tuto akci poprvé skauti jako nenásilný protest proti okupaci v roce 1968. Od té doby se Zimní přechod Brd koná pravidelně každý rok, za doby komunismu pod hlavičkou TOM (turistických oddílů mládeže).…

Betlémské světlo 2018

Heslo německých skautů pro letošek zní „Mír potřebuje rozmanitost – společně pro tolerantní společnost“ a odkazuje na klíčovou myšlenku zakladatele skautingu lorda Roberta Badena-Powella. Betlémské světlo v tomto může pomoci jako jeden ze symbolů míru a porozumění mezi národy. Krajská rada pořádá o posledním adventním víkendu tradiční akce spojené s jeho rozdáváním: Betlémská tramvaj (sobota 22. 12. 2017 od…