Seminář pro Pražské výchovné zpravodaje

SEMINÁŘ PRO PRAŽSKÉ VÝCHOVNÉ ZPRAVODAJE BYL PRO VELMI MALÝ ZÁJEM ZRUŠEN.

 

V sobotu 13. dubna 2019 se bude konat seminář pro Pražské výchovné zpravodaje.

Jde o seminář z projektu pro Podporu výchovných zpravodajů.

Plánujeme ho v čase od 13:00 do 17:30 v areálu Na Křížku – Pitterova 3, Praha 3 pro cca 30 účastníků.

Seminář je určen pro stávající výchovné zpravodaje středisek, pro jejich střediskové vůdce, pro ty, kteří by se rádi výchovnými stali či ty, kteří by je rádi jmenovali ale i pro ostatní, kteří by si chtěli ujasnit, či upřesnit, co je náplní práce výchovného zpravodaje.

Pokud jste ti, kterým je seminář určen, neváhejte, mále-li v uvedený termín čas. Zároveň prosím, šiřte tuto zprávu dál.

Seminář je jako vzdělávací akce je založen ve Skautisu. Info je zde: https://is.skaut.cz/Junak/Events/Education/Detail.aspx?ID=849. Můžete si ho samozřejmě vyhledat i standardní cestou.

Pokud se chcete zúčastnit, přihlašujte na https://is.skaut.cz/Junak/Events/Education/EventEducationEnroll.aspx?ID_EventEducation=849&ID_EventEducationCourse=940.

Přihlásit se je možné do 7.4.2019, ale čím dřív, tím líp.

Ty, kteří z nějakého důvodu náhodou přístup do Skautisu nemají , prosím, abyste mi napsali e-mail: Uveďte v něm jméno, přezdívku, z jaké jednotky jste, jakou funkci vykonáváte a telefon i e-mail. Dále prosím uveďte, co od kursu očekáváte a případně  jestli ke kursu máte další poznámky.

Díky a s těmi, kteří mají zájem se se Šmako těšíme na viděnou.

Petr Brabec – Juan
tel.: 602445263
e-mail: petrbec@volny.cz

Podobné články:

Žižkovský jarní kilometr s legendou českého skautingu

Kolik příležitostí se nám naskýtá, abychom se po zajímavých místech pražského Žižkova mohli projít ve společnosti tak zaníceného místního patriota a pamětníka, jakým je nestarší český skaut Eduard Marek, známý i pod přezdívkou Hroznýš? Taková ojedinělá akce – poznávací vycházka Žižkovský jarní kilometr s legendou českého skautingu – se uskuteční v sobotu 18. května od 11 hodin. Výjimečnost vycházky je i…

Debata o budoucnosti našeho kraje

Přijďte diskutovat o budoucnosti našeho kraje 15. 5. 2019 od 18:00 ve velké zasedačce na ústředí (Senovážné náměstí 24, 4. patro). Společně se podíváme na fungování kraje v následujících otázkách: Co má být jeho smyslem, hlavní náplní činnosti – má jen zaštiťovat nutné minimum (např. dotace a granty, registraci), nebo jeho posláním má být něco většího? Jaké mají být…

Bratr Hroznýš slaví 102. narozeniny!

Nejstarší žijící aktivní skaut a čestný předseda okresní rady Junáka v Praze 2 Eduard Marek – Hroznýš se v neděli 17. března 2019 dožije neuvěřitelných sto dvou let! I ve svém věku je stále aktivním člověkem a skautem. Na slavnostní shromáždění v rámci březnové okresní rady Junáka Prahy 2 dorazil v úterý 5. března sám tramvají ze schůze Klubu přátel Žižkova,…