Seminář pro Pražské výchovné zpravodaje

SEMINÁŘ PRO PRAŽSKÉ VÝCHOVNÉ ZPRAVODAJE BYL PRO VELMI MALÝ ZÁJEM ZRUŠEN.

 

V sobotu 13. dubna 2019 se bude konat seminář pro Pražské výchovné zpravodaje.

Jde o seminář z projektu pro Podporu výchovných zpravodajů.

Plánujeme ho v čase od 13:00 do 17:30 v areálu Na Křížku – Pitterova 3, Praha 3 pro cca 30 účastníků.

Seminář je určen pro stávající výchovné zpravodaje středisek, pro jejich střediskové vůdce, pro ty, kteří by se rádi výchovnými stali či ty, kteří by je rádi jmenovali ale i pro ostatní, kteří by si chtěli ujasnit, či upřesnit, co je náplní práce výchovného zpravodaje.

Pokud jste ti, kterým je seminář určen, neváhejte, mále-li v uvedený termín čas. Zároveň prosím, šiřte tuto zprávu dál.

Seminář je jako vzdělávací akce je založen ve Skautisu. Info je zde: https://is.skaut.cz/Junak/Events/Education/Detail.aspx?ID=849. Můžete si ho samozřejmě vyhledat i standardní cestou.

Pokud se chcete zúčastnit, přihlašujte na https://is.skaut.cz/Junak/Events/Education/EventEducationEnroll.aspx?ID_EventEducation=849&ID_EventEducationCourse=940.

Přihlásit se je možné do 7.4.2019, ale čím dřív, tím líp.

Ty, kteří z nějakého důvodu náhodou přístup do Skautisu nemají , prosím, abyste mi napsali e-mail: Uveďte v něm jméno, přezdívku, z jaké jednotky jste, jakou funkci vykonáváte a telefon i e-mail. Dále prosím uveďte, co od kursu očekáváte a případně  jestli ke kursu máte další poznámky.

Díky a s těmi, kteří mají zájem se se Šmako těšíme na viděnou.

Petr Brabec – Juan
tel.: 602445263
e-mail: petrbec@volny.cz

Podobné články:

Bratr Hroznýš slaví 102. narozeniny!

Nejstarší žijící aktivní skaut a čestný předseda okresní rady Junáka v Praze 2 Eduard Marek – Hroznýš se v neděli 17. března 2019 dožije neuvěřitelných sto dvou let! I ve svém věku je stále aktivním člověkem a skautem. Na slavnostní shromáždění v rámci březnové okresní rady Junáka Prahy 2 dorazil v úterý 5. března sám tramvají ze schůze Klubu přátel Žižkova,…

EPY DE MYE se blíží! Přijď na koncert folkrockové kapely v rámci celostátní skautské akce Trignis 2019

EPY DE MYE je česká folková a folkrocková kapela (a její členové jsou převážně skauti). Ve své desce KOTLINA kapela zhudebňuje silné příběhy legionářů, odbojářů, výsadkářů, komunistických obětí, nezdolných idealistů, statečných obyčejných lidí, ale také těch, kteří tíhu doby neunesli a zradili. Přijďte si poslechnout silné texty a skvělou hudbu. Koncert proběhne v rámci celostátního vzdělávacího setkání Trignis 2019  o víkendu 1. až…

50. ročník Zimního přechodu Brd

Za tři týdny, 26. ledna 2019, nás čeká již padesátý ročník tradičního Zimního přechodu Brd. A jak vlastně tato akce vznikla? V roce 1969 uspořádali tuto akci poprvé skauti jako nenásilný protest proti okupaci v roce 1968. Od té doby se Zimní přechod Brd koná pravidelně každý rok, za doby komunismu pod hlavičkou TOM (turistických oddílů mládeže).…