Předsněmová diskuze kraje Praha

Buď připraven na krajský sněm!

Sněm kraje Praha proběhne 26. 1. 2020

Jsi delegátem tohoto sněmu? Nenechávej rozhodování o důležitých tématech, týkajících se nejen pražského skautingu na poslední chvíli.

Přijď 16. 1. 2020 v 19:00 do Skautského institutu.

Setkáš se tam s dalšími delegáty a společně prodiskutujeme některá témata, která se na sněmu budou řešit.

Pročti si témata celostátní předsněmové diskuze a materiály pro delegáty krajského sněmu a to především kapitolu „Dosud předložené návrhy“.

Jdeš na sněm prvně a je toho na tebe moc?
O to je pro tebe setkání důležitější. Ještě před samotnými debatami začneme úvodem do sněmování. Řekneme si třeba jak se na sněmu diskutuje, co je to usnesení, kdo ho může navrhnout a jak se schvaluje a další důležité věci, ve kterých je dobré se zorientovat.

Diskutovat se budou například tato témata:

 

Sleduj událost na facebooku.

Přidej si událost do google kalendáře.

Podobné články:

25. skautský společenský večera Prahy 2

Přijměte pozvání na 25. skautský společenský večer (Skautský plesPrahy 2). Skautský ples, který přeje tanci! Letos mimořádně ve větších prostorách KD Ládví. Podrobné informace najdeš na stránkách plesu: https://www.skautske-tancovani.cz/ples/ Prodej vstupenek na: http://skautske-tancovani.cz/ples/vstupenky/

Rozvoz Betlémského světla historickou tramvají

I v letošním roce ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy rozvážíme Betlémské světlo historickou tramvají. Speciálně vyzdobená historická tramvaj s vlečňákem bude jezdit v sobotu 21.12.2019 Trasa a předpokládaný časový harmonogram jízdy: 13.00 trasa 1: Výstaviště Holešovice – Strossmayerovo náměstí – Náměstí Republiky – Václavské náměstí – Karlovo náměstí – I. P. Pavlova – Náměstí Míru – Flora…

Registrace se blíží – přijďte na seminář!

Čeká Tě registrace, ale nevíš, jak na SkautIs? Potřebuješ propojit účet? Registrovat členy ve svém oddíle? Vytvořit novou registrační kategorii? Nepiš na podporu, PŘIJĎ NA SEMINÁŘ! Metodický seminář proběhne 7. ledna 2020 18:00-20:00 hod v Praze, ve 2. patře Skautského Institutu v Kreativním centru a je určený pro všechny, kteří se chtějí seznámit s registrací přes SkautIs nebo si před registrací…